Grupa Ferrum wraz ze swoimi spółkami zależnymi Ferrum Packaging AG (zamykarki do puszek) oraz Ferrum Process Systems AG (wirówki), do której należy również Ferrum Poland Sp. z oo. łącznie zatrudnia około 850 osób i oferuje wysokojakościowe produkty i usługi w dziedzinie budowy maszyn na całym świecie. Dzięki swoim lokalizacjom w USA, Chinach, Indiach, Brazylii, Polsce i Niemczech oraz przedstawicielstwa w ponad 80 krajach Ferrum jest blisko swoich klientów. Ferrum oznacza obecność na całym świecie, a tym samym bliskość klienta, indywidualne rozwiązania i wysoką jakość usług.

Picture of the atmosphere

Spec. ds. zaopatrzenia i kooperacji / Purchaser

Zadania:

  • bieżąca analiza rynku pod względem możliwości zakupu materiałów, zlecania wykonania usług w kooperacji,
  • wyszukiwanie i tworzenie list dostawców materiałów hutniczych, złącznych, elektrycznych, odlewów itp.
  • pozyskiwanie ofert oraz ich analiza,
  • wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług kooperacyjnych,
  • prowadzenie rozmów/negocjacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • składanie zamówień, nadzór nad ich realizacją oraz planowanie i koordynowanie dostaw,
  • wprowadzanie i wystawianie dokumentów zakupowych w systemie ERP, SAP,
  • współpraca z działem przygotowania produkcji,
  • bieżąca analiza stanów magazynowych,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na zbliżonym lub takim samym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne prowadzenie rozmów i korespondencji z dostawcami,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolności do prowadzenia negocjacji oraz zdolności analityczne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • systematyczność i dokładność, rzetelność, komunikatywność, odpowiedzialność,

Czy widzisz siebie ze swoimi umiejętnościami w tym wymagającym profilu? Czy chcesz aktywnie wnosić swoją wiedzę ekspercką pro na tych rozwijających się rynkach?

Co Ferrum ma Ci do zaoferowania?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę
  • świadczenia socjalne pieniężne dla pracowników i dzieci pracowników,
  • dostęp do sali ping-pong,
  • owocowe czwartki

Kontakt

Katarzyna Grzes

Human Resources Manager